сряда, 3 август 2011 г.

Футболен турнир на малки вратички организира общинският съветник Веско Маринов в Мартен

Футболен турнир на малки вратички организира общинският съветник от ГЕРБ Веско Маринов в град Мартен. Събитието се проведе на 2 юли 2011 година /събота/ от 9 часа на стадиона. Участие взеха два тима от Мартен, по един от Сандрово и Сливо поле. Два отбора ветерани се включиха в спортното мероприятие. Идеята бе да се привлекат и насърчат младите хора да спортуват, обясни Веско Маринов идеята си.

След оспорвани мачове победители станаха състезателите на Мартен 1, следвани от Мартен 2 и тима на Сливо поле. За най - добър играч бе определен Рангел Цанев. Победителите си разпределиха награден фонд в размер на 200 лева, предоставен от г-н Маринов. Мартен 1 вдигна купата за спечеленото първо място. Кметът на Сандрово Божидар Стоилов награди отбора си с парична премия за участието.

4 юли 2011 година                                          Пресцентър на ГЕРБ - Русе